از همید درباره‌ی همید

هکر رشد . مشاور کسب‌وکار

همیدهستم

همیدفدایی

من هفت مرداد سال ۱۳۶۹ به دنیا اومدم

بازی، ورزش و درس، مثل هر کودک نرمال دیگه، کات!

از ۱۴ سالگی برنامه‌نویسی رو دوست داشتم و خیلی زود چندین زبان برنامه نویسی وب و ویندوز رو یاد گرفتم و خیلی زود اولین سایت شخصی خودم رو طراحی کردم

سال ۸۸ اولین جمع‌ استارتاپی(اون موقع اسمش این نبود!) رو جمع کردیم و چندتا پروژه کوچیک و بزرگ گرفتیم.

سال ۹۱ اولین پروژه کشوری خودم رو انجام دادم. سئو و بهینه‌سازی سایت برای موتورهای جستجو رو هم به‌صورت عملی در پروژه‌ها آغاز کردم.

از سال ۱۳۹۲ با کار در پروژه‌های مختلف نرم‌افزاری، مسئولیت‌های مختلفی مثل مدیریت پروژه، مدیریت محصول، مدیریت تیم فنی رو به عهده داشتم و در صنایع مختلف و جذابی مثل کودک، خودرو، لوازم آرایشی و حتی مارکت کنکور کار کردم و یاد گرفتم.

از سال ۱۳۹۳ تحلیل‌گر سیستم‌های نرم‌افزاری و محصولات سازمانی و کشوری شدم.

در سال ۲۰۱۴ حضور در پروژه‌های بین‌المللی و عضویت در تیم‌ها و کمپانی‌های خارج از ایران رو تجربه کردم و بیشتر از قبل یادگرفتم.

اردیبهشت سال ۱۳۹۴ هم دنیای تبلیغات رو شروع کردم، رسانه رسمی تبلیغات، بازاریابی و برند ایران.

سال ۱۳۹۵ مجموعه آقای گیمیفیکیشن رو در خارج از کشور با هدف ارائه خدمات مشاوره، تحلیل و آموزش گیمیفیکیشن به کسب‌وکارها راه‌اندازی کردم و تا امروز تلاش کردم این مفهوم کمتر شنیده شده رو آموزش بدم.

به واسطه‌ی دانش کسب شده در حوزه‌ی هک رشد و تعامل با صنایع مختلف، از سال ۱۳۹۵ بیش از ۱۰۰ پروژه و صورت‌مسئله واقعی رو در شرکت‌ها، سازمان‌ها و محصولات نرم‌افزاری رو راهبری کردم یا در کنار تیم اجرایی اون حضور داشتم.

تجربه مدیر محصولی در اپراتور، بانک، اپلیکیشن‌های مالی و استارتاپ‌های دکوراسیون و مبلمان هم در همین بازه‌ی زمانی رخ داد.

با آکادمی گیمیفیکیشن ایران در سال ۱۳۹۸ هم به عنوان اولین مدرس درس گیمیفیکیشن در دانشگاه‌های ایران تلاش جمعی دیگری رو برای بهبود محتوا و سطح دانش مخاطبین در فضای آکادمیک ایران شروع کردم.

من ۹ اسفند ۱۳۹۹ دوباره متولد شدم. داستانش رو توی ملاقات حضوری ازم بپرسید 🙂