از همید درباره‌ی همید

همیدهستم

همیدفدایی

من هفت مرداد به دنیا اومدم.

بازی، ورزش و درس، مثل هر کودک نرمال دیگه، کات!

از 14 سالگی برنامه‌نویسی رو دوست داشتم و خیلی زود چندین زبان برنامه نویسی وب و ویندوز رو یاد گرفتم و خیلی زود اولین سایت شخصی خودم رو طراحی کردم

سال 88 اولین جمع‌ استارتاپی(اون موقع اسمش این نبود!) رو جمع کردیم و چندتا پروژه کوچیک و بزرگ گرفتیم.

سال 91 اولین پروژه کشوری خودم رو انجام دادم. سئو و بهینه‌سازی سایت برای موتورهای جستجو رو هم به‌صورت عملی در پروژه‌ها آغاز کردم.

از سال 1392 با کار در پروژه‌های مختلف نرم‌افزاری، مسئولیت‌های مختلفی مثل مدیریت پروژه، مدیریت محصول، مدیریت تیم فنی رو به عهده داشتم و در صنایع مختلف و جذابی مثل کودک، خودرو، لوازم آرایشی و حتی مارکت کنکور کار کردم و یاد گرفتم.

از سال 1393 تحلیل‌گر سیستم‌های نرم‌افزاری و محصولات سازمانی و کشوری شدم.

در سال 2014 حضور در پروژه‌های بین‌المللی و عضویت در تیم‌ها و کمپانی‌های خارج از ایران رو تجربه کردم و بیشتر از قبل یادگرفتم.

اردیبهشت سال 1394 هم دنیای تبلیغات رو شروع کردم، رسانه رسمی تبلیغات، بازاریابی و برند ایران.

سال 1395 مجموعه آقای گیمیفیکیشن رو در خارج از کشور با هدف ارائه خدمات مشاوره، تحلیل و آموزش گیمیفیکیشن به کسب‌وکارها راه‌اندازی کردم و تا امروز تلاش کردم این مفهوم کمتر شنیده شده رو آموزش بدم.

به واسطه‌ی دانش کسب شده در حوزه‌ی هک رشد و تعامل با صنایع مختلف، از سال 1395 بیش از 100 پروژه و صورت‌مسئله واقعی رو در شرکت‌ها، سازمان‌ها و محصولات نرم‌افزاری رو راهبری کردم یا در کنار تیم اجرایی اون حضور داشتم.

تجربه مدیر محصولی در اپراتور، بانک، اپلیکیشن‌های مالی و استارتاپ‌های دکوراسیون و مبلمان هم در همین بازه‌ی زمانی رخ داد.

با آکادمی گیمیفیکیشن ایران در سال 1398 هم به عنوان اولین مدرس درس گیمیفیکیشن در دانشگاه‌های ایران تلاش جمعی دیگری رو برای بهبود محتوا و سطح دانش مخاطبین در فضای آکادمیک ایران شروع کردم.

من 9 اسفند 1399 دوباره متولد شدم. داستانش رو توی ملاقات حضوری ازم بپرسید 🙂